Drůbežárna Prace, JUKKA - stromky, Vinium - 90. výročí...
Drůbežárna Prace bude v sobotu 21. 3. ve 14:45 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.
Firma JUKKA bude prodávat v sobotu 21. března 2026 v čase 12.30 - 13.15 hodin před Jednotou ve Starovičkách následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a jabloně sloupovité, hrušně a hrušně sloupovité i zakrslé, meruňky i sloupovitě zapěstovatelné a kompaktní, nektarinky, nektarinky zakrslé, broskvoně, broskvoně zakrslé, rezistentní švestky vhodné i na pálení, švestkomeruňky, ryngle modré, durancie, třešně, višně, višně keřové, třešňovišně, kaki, mandloně, oskeruše, jedlé kaštany, olivy, vrby keřové i stromkové, moruše, lísky keřové, stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé, červené a bílé, keřové josty, maliny červené, černé a žluté, malinoostružiny, ostružiny beztrnné, malinojahody, jahody i stáleplodící, rakytník, stolní vinnou révu bezsemennou i rezistentní, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, brusinky, klikvu, samosprašné minikiwi a kiwi, aronie keřové, magnolie, rododendrony, stálozelené azalky, motýlí keře, čilimníky, šeříky keřové, mrazuodolné fíkovníky, pustoryl, albízie růžové granátová jablka, weigelie, hortenzie a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.
„Vinařství VINIUM Velké Pavlovice vás srdečně zve na speciální degustace archivních vín u příležitosti 90. výročí svého založení. Čeká vás prohlídka vinařství, ochutnávka vín, drobné občerstvení a harmonikář. Degustace proběhnou v několika termínech. Vstupenky zakoupíte na webových stránkách vinium.cz.“
Datum vložení:20. 3. 2026 9:40 Datum poslední aktualizace:20. 3. 2026 9:43